Obchodní podmínky

lis, 18 2023

Úvod

Vítejte na webových stránkách Masáže Jablonec. Tyto obchodní podmínky slouží k vymezení a upřesnění práv a povinností nás, jak provozovatelů webu masaze-jablonec.cz, tak i vás, našich zákazníků. Před využitím jakékoliv služby či uskutečněním rezervace je nutné se s těmito obchodními podmínkami řádně seznámit a souhlasit s nimi. Obchodní podmínky jsou závazné pro obě strany od okamžiku, kdy dojde k akceptaci uživatelem webových stránek. Provozovatelem služeb je Lukáš Zíbrt, se sídlem Dům Slezskoostravské Porodnice, Janová 7, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava, Česká republika. Každodenní řízení a správa webu spadá pod tuto fyzickou osobu a veškeré komunikace se provádí prostřednictvím elektronické pošty na adrese [email protected].

Rezervace služeb a storno podmínky

Rezervace masážních služeb provádí zákazník prostřednictvím webového formuláře, telefonicky nebo e-mailem. Při rezervaci je nutné uvést veškeré požadované informace ve stanoveném rozsahu a pravdivosti. Potvrzení rezervace bude zákazníkovi zasláno na uvedený e-mail. Rezervace se považuje za závaznou okamžikem potvrzení jak ze strany zákazníka, tak ze strany provozovatele. V případě potřeby stornovat rezervaci je třeba postupovat dle storno podmínek uvedených na webových stránkách. Tyto podmínky upravují výši stornopoplatků v závislosti na času zrušení služby před plánovaným termínem.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů našich klientů je pro nás prioritní. Zavazujeme se zacházet s osobními údaji dle platných zákonů České republiky, zejména dle nařízení GDPR. Osobní údaje jsou shromažďovány výhradně pro účely správy rezervací a komunikace se zákazníky. Tyto údaje jsou chráněny proti zneužití a nejsou poskytovány třetím stranám bez souhlasu zákazníka. Jakékoliv otázky týkající se ochrany osobních údajů můžete adresovat na e-mailovou adresu [email protected].

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky lze kdykoliv měnit či aktualizovat a to bez předchozího upozornění. V případě změn budou nové obchodní podmínky zpřístupněny na webových stránkách a nabudou platnosti ihned od okamžiku jejich zveřejnění. Nabízíme vám širokou škálu masážních služeb, od relaxačních, sportovních, přes thajské až po párové či exotické masáže. Všechny služby jsou poskytovány s důrazem na kvalitu a profesionální přístup. Děkujeme vám za důvěru a těšíme se na vaši návštěvu v našich masážních salónech v Jablonci nad Nisou.

© 2024. Všechna práva vyhrazena.